etiketleyin.
Grid görünüm:
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Atlet Model 2'li Set

(0)
Siparişler (0)

Atlet Model 2'li koltuk kılıfları tüm binek araçlara uyumludur. Paket içeriği 2 ön koltuk ve 2 başlıktan oluşmaktadır. Koltuk kılıfları terlemeyi önleyen kumaştan üretilmiştir. Kılıf sportif çizgilere sahip tasarımla dizayn edilmiştir. Seyahatlerinizde ve uzun yolcuklarınızda size konforlu sürüş ve rahatlık sağlar. Kolay ve pratik uygulayabilme ile..

32,40 TL
-9%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Atlet Model 3'lü Set

(0)
Siparişler (0)

Atlet Model 3'lü koltuk kılıfları tüm binek araçlara uyumludur. Paket içeriği 2 ön koltuk, arka üçlü ve 5 başlıktan oluşmaktadır. Koltuk kılıfları terlemeyi önleyen kumaştan üretilmiştir. Kılıf sportif çizgilere sahip tasarımla dizayn edilmiştir. Seyahatlerinizde ve uzun yolcuklarınızda size konforlu sürüş ve rahatlık sağlar. Kolay ve pratik uygula..

48,90 TL 54,00 TL
-7%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Deri Lux Model Binek Her Araca Uyumlu 2'li Set

(0)
Siparişler (0)

Deri Lux Model 2'li üniversal deri oto koltuk kılıfı. Ürün deri, sırt kısmı süet kumaştır. Ürün iki ön koltuk halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 2 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışları özel ergonomik biyeler ile dikilmi..

149,90 TL 162,00 TL
-8%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Renk Motifli Minder Her Araca Uyumlu 2 Adet

(0)
Siparişler (0)

Oto koltuk kılıfı minder model. Ürünümüz 2 ön koltuk içindir. Renk seçeneklerine sahiptir. Aracınızın koltuklarını korur ve araç içi şık görünüm sağlar. Ürün 8 mm kalın kumaştan üretilip 3 mm biyelerle dikilmiştir. Ortopedik detaylarla maximum konfor hedeflenmiştir. Lastik aparatlarıyla birlikte 4 dakikada montajı yapılabilir. Airbag uyumlu bir ürü..

59,90 TL 64,80 TL
-9%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Stres Minderi Model

(0)
Siparişler (0)

Oto koltuk kılıfı stres minderi model. Ürün tasarımı spor bir görüntüyü hedefleyerek üretilmiştir. Araç içindeki koltuğun sırt ve oturak bölümlerini kaplar. Özel kullanılan doldu malzemesi sayesinde kış aylarında koltukların soğuk havalardan etkilenmesinin önüne geçer. Koltuklarınızı ılık tutar. Ürünün alt kısmında kullanılan kaydırmaz kumaş ile öz..

107,90 TL 118,80 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)