etiketleyin.
Grid görünüm:
-62%
Gözat

Kargaburun-Kavrama Pensesi

(0)
Siparişler (0)

Kargaburun-kavrama pensesi. Sapları izoleli, kancaları kapatmak için kullanılır. Koltuk kılıfı montajı için ve döşeme sanayinde kullanılır. ..

29,39 TL 76,70 TL
-0%
Gözat

Kavrama Kancası 1 Kg

(0)
Siparişler (0)

Kavrama kancası. 2 mm kalınlığında telden üretilmiştir. c şeklindedir. 1 kg ambalajında yaklaşık 1000 adet vardır. Koltuk kılıfı montajı için ve döşeme sanayisinde kullanılır.Özel kavrama pensesi ile sabitlenir. ..

29,39 TL 29,50 TL
-7%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Deri Lux Model Binek Her Araca Uyumlu 3'lü Set

(0)
Siparişler (0)

Deri Lux Model 3'lü model üniversal deri oto koltuk kılıfı. Ürün deri, sırt kısmı süet kumaştır. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışl..

249,90 TL 270,00 TL
-18%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Düğmeli Model Binek Her Araca Uyumlu

(0)
Siparişler (0)

Düğmeli Model üniversal oto koltuk kılıfı. Sırt kısmı düğmelidir. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışları özel ergonomik biyeler ile ..

74,90 TL 91,80 TL
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Jakar Kare Her Araca Uyumlu

(0)
Siparişler (0)

Üniversal jakarlı kare desen oto koltuk kılıfı. Ürün materyali jakar ve deri kumaştır. Sırtı terletmez. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag..

149,90 TL
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Jakar Model Her Araca Uyumlu

(0)
Siparişler (0)

Üniversal jakarlı oto koltuk kılıfı. Ürün materyali jakar ve deri kumaştır. Sırtı terletmez. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışları ..

149,90 TL
-0%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Montaj Kancası 1 Kg

(0)
Siparişler (0)

Oto koltuk kılıfı kancası. 2 mm kalınlığında telden üretilmiştir. 1 kg ambalajında yaklaşık 1000 adet vardır. Koltuk kılıfı montajı için kullanılır. ..

29,39 TL 29,50 TL
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Pamuklu Model Her Araca Uyumlu

(0)
Siparişler (0)

Üniversal pamuklu oto koltuk kılıfı. Ürün materyali pamuk dokuma kumaştır. Sırtı terletmez. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışları ö..

139,90 TL
-13%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Special Model Binek Her Araca Uyumlu Çift Renk

(0)
Siparişler (0)

Special Model üniversal çift renk oto koltuk kılıfı. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışları özel ergonomik biyeler ile dikilmiştir. ..

74,90 TL 86,40 TL
-13%
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Special Model Binek Her Araca Uyumlu Tek Renk

(0)
Siparişler (0)

Special Model üniversal tek renk oto koltuk kılıfı. Ürün iki ön ve bir arka koltuk olmak üzere 3 parça halindedir. Kılıf pakedi içerisinde 5 adet başlık vardır. Koltuk kılıfı 5 iplik sistemi ile dikilmiş olup sağlamlık derecesi oldukça yüksektir. Özel lakost kalite kumaştan imal edilmiştir. Airbag çıkışları özel ergonomik biyeler ile dikilmiştir. K..

74,90 TL 86,40 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)